שכונת פארק חדרה היא שכונה יוקרתית בת למעלה מ-2,000 יחידות דיור, הנבנית במתחם המשלב צמודי קרקע עם בנייה רוויה ומציעה סביבה ירוקה ובטוחה להולכי רגל, עם איזון מושלם בין שטחי מגורים, שטחים פתוחים, מבני ציבור ומסחר. כמות השטחים הציבוריים הפתוחים לנפש בשכונה, עולה בהרבה על המקובל בשכונות אחרות. השכונה גובלת בעמק חפר באזור מוקף שדות ושטחים פתוחים, בין שכונות ניסן וברנדייס היוקרתיות לבית אליעזר - שכונה ותיקה ושלווה של צמודי קרקע.

בשכונה מתוכננות 4 כיתות גני ילדים, 2 בתי ספר יסודיים, ובעוד מספר שנים מתוכנן גם בית ספר תיכון מקיף. בסמוך לשכונה תוכלו ליהנות מבריכת שחייה ומהיכל התרבות הממוקם במרחק קצר ממנה. בשכונה עצמה ייפתח מרכז מסחרי לנוחותכם המלאה.

במרכז השכונה יוקם, ע”י הרשות המקומית, פארק ענק בן כ-90 דונם המהווה את לבה של השכונה ובו מתפצלים שבילים ציבוריים המובילים בבטחה לכל חלקי השכונה. כמו כן תוכלו ליהנות מגישה מהירה לכביש 9 החדש.

ב חלומות פארק חדרה הדבר הגדול הבא, נבחרו שני אדריכלים שונים לתכנן את בנייני השכונה, באופן שייצור מגוון אסתטי של טיפוסי בניינים ויאפשר לכל משפחה לבחור את הסגנון המתאים לה.
כך, התחברו תוואי השטח והתכנון ליצור את בנייני השדרה ו בנייני הכיכר. בשכונה מוצע מגוון רחב במיוחד של דירות הכולל דירות 4 ו-5 חדרים, דירות גן מפנקות, מיני פנטהאוזים ופנטהאוזים מרהיבים, בבניינים בני 6 עד רבי קומות. בכל הבניינים בחלומות פארק חדרה יקבל את פניכם לובי בעיצוב מוקפד ובגימור איכותי. כל הבניינים מצטיינים בתכנון ארכיטקטוני מתקדם ומכוסים בחיפוי חיצוני קשיח ואלגנטי.

תכנון ובניית הפארק מבוצע על-ידי הרשות המקומית.

שכונת פארק חדרה

יצירת קשר

שם:

טלפון:

דוא"ל:

שלח

מעוניין לקבל מידע בנושא מבצעים, פרוייקטים חדשים ועוד נושאים רלוונטים.

להצגת טלפון משרד מכירות

לחץ כאן

להסרה מרשימת התפוצה.

Powered by SI-MARK